uykusuz sozluk 2011 ocak bakim isleri

başlık içinde ara
no reklam!
 1. uzun süredir size sözlüğü taşımaktan, teknik aksaklıklardan ve sorunlardan bahsediyorduk. sizde (sağolun) büyül bir anlayışla hep en pozitif tarafınızı gösterdiniz, en pozitif şekilde olaylara bakış açınızı kattınız.

  artık hosting taşıma işlemi sona erdi. bu saatten sonra hemen hemen bütün bug'lar sırasıyla halledilecek, yenilikler ardı ardına gelecek.

  ancak ne yazık ki 2 0cak 2011 - 25 ocak 2011 arasında sözlük içerisinde olan bütün işlemler şu anda büyük bir sıkıntıda. newth sağolsun beraberce bunları geri getirmeye çalışıyoruz ama şu an için durum böyle. bu sizlerden teknik anlamda isteyeceğimiz son anlayış olacaktır.

  bu son büyük problemde bu süre zarfında yazdıklarınızın hemen hepsini tekrar yazmanız zaten imkansız. amma ve lakin biraz sabır biraz da istekli bir kısmını kapatabileceğimize eminim. şimdiden teşekkürler.
  (sakal, 27.01.2011 01:31 ~ 23:50)
 2. benim muse entry'lerini yemiş bakım işleridir. şimdi fark ettim içim yandı. hıaaağ. çok içliydi kardeşim o entry'ler ya...

  anılarına, buraya sözlük hayatımın ilk boş bkz'larını veriyorum. hani ceset bulunamayıp da anısına boş tabut indirirler filmlerde, o hesap. valla üzüldüm şaka bi yana. sakal, bira isterim patron bunun karşılığında. yedi tane içtim mi bişeyim kalmaz.

  (bkz: neutron star collision)

  (bkz: plug in baby)

  (bkz: citizen erased)
  (zusukyu yoshida, 01.02.2011 22:49 )
 3. daha bitmemiş anlaşılan. biraz önce saat 23.00 oldu. "dün" butonu bugün gibi işlev görüyor.
  (dogruya dogru, 01.02.2011 23:04 )
 4. uzunca bir zaman bireysel dertlere düşüp kapısını açamadığım sözlüğe "aman da, pek bir güzel döndüm" deyip özene bezene, hevesle yazdığım herbir şeyin uçup gitmesine yol açan olay. "evlat acısı gibi" dedikleri buymuş kanaatindeyim. ha tabi, yeter ki "yaşasın sözlük" ! beyin denen tarlaya sahibiz sonuçta. sürer, eker, biçeriz değil mi...
  (bkz: öldürmeyen acı beni güçlendirir)
  (sahmeran, 08.02.2011 12:34 )