seksi fotograflari icin tiklayin gazeteciligi

başlık içinde ara
no reklam!
 1. * işte habercilik budur dedirten artık bütün internet gazetelerinde bulunan saçma fotoğraf albümlerine ulaşmak için yapılan reklamlar bütünü.
  (etkafa, 29.07.2009 14:42 )
 2. *
  çok yakın bir zamanda içindi bulunduğum duruma değinmek istiyorum bu konuyla ilgili.
  yakın bir akrabamınızın* iki yıl önce denize çıplak girmesiyle gündeme oturmasından sonra tüm basında adı sanı açık bir şekilde link vermişti gazeteler. seksi diye demeç vermediler ama çıplak fotoğrafları için tıklayın diyerek teşir ettiler. kişi dava açtı tabii kazandı.
  ve geçen pazar talihsiz bir kaza sonucu vefat etti kendisi. terastan düştü ve olay yerinde yaşamını yitirdi. basına herhangi bir haber malzemesiydi aslında. ama ne oldu? iki yıl önce ki görüntüleriye sundular haberi , yetmedi cenazeye kadar gelip çektikleri cenaze görüntülerini yine eski görüntülerle birlikte haber yaptılar.

  babasının , annesinin , kardeşinin acısını hiçe sayarak sözde görevlerini gerçekleştirip haber yaptılar. talihsiz birkaza ile iki yıl önceki haberleri birleştirmenin anlamını biz çözemedik. yapılan terbiyesizliğide unutmadık.
  (cimcik, 29.07.2009 21:25 ~ 21:29)
 3. (bkz: milliyet)
  (darken cite, 04.01.2013 15:52 )
 4. günümüzde en çok prim yapan gazetecilik türüdür. cinsel açlığımızı* iyi kullanan ama insanlığı unutan gazeteler/haber siteleri yapar bunu. ufaktan taraflı da olsalar zaman ve cumhuriyet gazetelerini okuyorum, böylece kendimi cinayet haberi okurken seksi fotoğraflar içerisinde bulmuyorum.
  (ofansifdeli, 04.01.2013 17:14 ~ 17:20)