msn zirvesi

başlık içinde ara
no reklam!
 1. #85507 de gayet de güzel anlam bulmuş, yazarların msnde toplanma olayıdır.

  bahsedildiği gibi insanlardan izin almak değil bu işi belli kalıplarda yapmak en iyisi olacaktır. eğer bunlar yapılmazsa herkes sözlüğün ismini kullanarak saçma sapan işlere imza atar. böyle dağılmış nice sözlük vardır. cıvıklığında sınırını ciddiyetle çizmek sözlük geleceği için yararlı olacaktır.

  ayrıca sözlük yönetiminden birinin bulunmasında ne gibi bir sakınca görülmüştür anlaşılmamıştır şahsım tarafından. zaten bizlere yakın değil mi bu adamlar? her yanlışta uyarmıyolar mı bizi? ne olur orda biri bulunsada bizleri tanısa. sakal ve ericcartman la bu konuyu konuşma şansı bulduğum dün gece olayların bu noktaya geleceğini söylemişerdi de inanmamıştım. aferim sizlere. alkışlıyorum.
  (cilekes, 06.02.2008 18:03 )
 2. (bkz: tamam lan yok bişey dağılın şimdi)
  (erkegi seksi yapan seyler, 06.02.2008 19:12 )
 3. "en" abartılan olayın çıkmasına neden olan zirvedir.

  sakal bu olayda kimseye bok atmamıştır,verdiği cevaplar vermesi gereken cevaplardı.kimseye o cevapları yazarken de hiçbir kötü artniyeti olmadan yazmıştır aslında doğru da cevaplar vermiştir.modsuz,hayvansız zirve zirve değildir sadece sözlük olarak toplanmaktır.sözlükte sadece yazarlar olarak ya da sadece gammazlar olarak site için bir karar alınamaz.

  uykusuz sozluk açıldığı günden itibaren herkese eşit davranmıştır,sakal herkese eşit davrandığı için de çıkıyor bu kavgalar aslında.
  (melancholy, 06.02.2008 20:22 )