final haftasi sozluk yazarligi

başlık içinde ara
no reklam!
 1. üniversite öğrencisinin en ağrılı regl döneminin sözlük yazarlığı kısmına etkisi gibi bir şey. olmadı.

  şimdi tabii haliyle entry'ler azalıyor, başlıklar derslerle ilgili falan. itiraflar havada uçuşuyor, yok "çok yoruldumlar, yok bayıldım, aman bittim, oyy girdi, vay çıktı".. sen düşün artık gerisini, bir ton tepki. şimdi diğer yandan da final haftası hazırlığı içinde olan yazarların toplaşıp ders aralarında mini entari zirveleri yaptığı durumlar var, o ayrı bi şeftali, ayrı bi armut, başka bir çilek. o kadar tatlı.

  tehey.
  (sakal, 10.01.2012 02:31 )
 2. regl durumunu senelerdir yaşamış da yaşamaya devam ediyormuş gibi görerek imkansızlarını revaça taşıyan üniversite öğrencisinin bunalımını dile getirmesidir. anlayın ki durumu öyle.. öyle.. öylee... yok bunu yapamiycığım.
  (bkz: sakal'a benden bir orkid)
  hele ki bir de en ağrılı olanını. oy taşlar oy topraklar.. buscopan plus?

  dipnot: başlıklara ve yazılara bir baktım da ayar vermelik bi bu vardı. sakin. adet çok duygusal ve bir o kadar da zor. çok iyi anlıyorum honey. bunun daha bütü var ki çocuk doğurtturabilir gözüktürüyor. tehehey.
  (guzin abla, 10.01.2012 10:54 )
 3. kofti yazarlıktır.
  anam bu finaller kaçta bitiyo gece? la yazsanıza.
  (zusukyu yoshida, 10.01.2012 21:19 ~ 21:19)
 4. verimli yazarliktir. ya da sart degil. sözlük az geldi, kitaba basladim. o da az geldi, yufka yazmaya basladim. yetkililere sesleniyorum, degerlendirin beni. biraz da kararsizim ama cabuk su kaynatirim.
  (kettleuzayteleskobu, 10.01.2012 21:31 )
 5. ne yazık ki benim için olmayan, olamayan bir yazarlıktır. böyle olmasının nedeni öyle "uyuduğum zamanlar dışında aralıksız ders çalışırım dönem boyunca işlenmiş bütün konuların eline eline veririm. sınava konularla kafayı bozmuş vaziyette girerim." insanı olmam falan değil. aslında baksan zaten işten eve gelip ders çalışmaya hayatta hemen başlayamam, eh yemek falan filan da yenecek, haberlere bakılacak illa biraz, ondan sonra zorla masa başına kendimi oturtsam bile her bahaneyle ara veririm, planladığım yere geldiğim anda da zart diye bırakırım çalışmayı. haliyle sözlüğe final döneminde hiç girmiyor değilim, kendimce bir zaman yine ayırıyorum ama dün ve bugün neler yazıldığına bakıp birkaç oy kullanmaktan başka bir şey yapamaz oluyorum nedense bu dönemde. akünün suyu boşalıyor lan resmen. kafam çalışmıyor ki bir şeyler yazayım adam gibi. komik bir şeyler yazmaya çalışmayı falan geçtim zaten daha önce yazmadığım bir bilgi entry'si bile gelmiyor aklıma. günde 1-2 bir şeyler saçmalamaya çalışıyorum, yazsam bile sonradan beğenmiyorum. öyle tiksinç, öyle hunharca yazarlığımı benden alan bir hal geliyor bana bu final zamanında. yoksa neler yazılmış diye bakarken uykusuz sözlük tv başlığını görmedim mi ben? üstadım hem ortalığı kırmış geçirmiş yine, hem de bana ortayı yapmış, adam gibi bir şey yazılmaz mı oraya? yok, olmadı. olmuyor. şu ayın 20'si bir gelse de bir kurtulsam ya.
  (gregory huxtable, 11.01.2012 18:15 ~ 18:17)
 6. final haftamı sanıyorum ki bir ay önce yaşadığımdan o anki sözlük yazarlığımın da devreden çıktığını anımsar gibiyim.
  (eli kanli bakire, 11.01.2012 18:26 )
 7. (bkz: finallere yeni raki sponsorlugunda hazirlanan ogrenci evi sakinleri)
  (sakal, 16.01.2012 02:52 )
 8. (bkz: hic durmadiginiz surece yavas gitmenizde zarar yoktur)
  (wolfuck, 29.03.2012 04:41 )