ayol hareketi

başlık içinde ara
no reklam!
 1. içimizden bir harekettir. bunlarla büyüdük.

  şimdi başlık ilk okunuşta kulağa çok kötü geliyor. farkındayım. ama hareket de pek güzel sayılmaz, o yuzden daha iyisine lüzum yok.

  hareketin temeli " ilahi .... " kalıbına dayanıyor. bu hareket bu kalıp gibi olan " hadi canım ayol " gibi bir kalıpla bütünleşiyor. uygulanışı ise şöyle;

  dirsek tam 90 derece (dik) olacak şekilde bükülür. parmaklar yukarıyı gösterecek şekilde. yaptın mı onu? heh, şimdi bileği serbest bırakıyorsun. böyle o bilekte hiç kemik yok sanki. plasik sanki o bilek. öyle davranacaksın ona. sonra dik hale getirdiğimiz dirsekte bileğimizi (parmaklar özgür ve dilediğine rahat bir serbestlikte) öne doğru büküyorsun. parmaklar ileriyi, önünü gösterecek şekle geliyor yani. varsa pipin, yoksa memelerin yönünde olacak parmaklar.

  neyse. zaten hepinizin bildiği şeyi ekranın karşısında çalışmalar yaparak, kahvemi yudumlarken anlatmaya çalıştım. pipomla ayrı kaldım bu süre zaafında, olsun. buna değdi. ayol hareketi önemli. denemeyin ama yerli yersiz. ya da tuvalete girin, yalnız kalın öyle deneyin. insan içinde " ulan nası bişeydi bu ya " deyip kalkışmayın, ne olacağını kestiremiyorum. (kızlar için)

  erkekler, canlarım; bırakın bu hareketi, sözcüğünü bile kullanmaktan özenle kaçının. deli misiniz amınakoyim? bizler hareket çekmek için, baş parmağımızı 2 parmak arasından çıkarmak için yaratılan bir ırkız, kendine münashır bir cinsiz. manyaklaşmayın, insan olun 2 dakka.
  (sakal, 12.02.2010 22:55 ~ 23:02)
 2. tamam ayol ve blackastrial liderliğinde oluşan bir hareket, oluşum.
  örgütün amacı silah olarak da kullanılabilecek yeni tür canlılar üretip dünyayı ele geçirmek.
  anti ayol hareketinin öncüleri ise satılık torunlar.

  geri sayımın bitmesini bekleyin.
  (blackastrial, 18.09.2012 22:09 )
 3. (bkz: gözüm üzerinde hareketi)
  (bkz: beden olumlama hareketi)
  (ekispires, 20.03.2018 22:24 )