author

başlık içinde ara
no reklam!
 1. ingilizce yazar. ha bir de ekşi sözlük'te hatunoloji uzmanı bir suser.
  (robespiyer, 05.01.2009 22:53 ~ 21.07.2009 1:50)
 2. aynı anda hem ekşi'yi hem itü'yü hem de uludağ sözlük'ü birbirine katabilecek kudrete malik bir troll insanı. son günlerde ekşi'deki yazarlığını bırakıp bu diğer iki sözlükte yazmaya başlamasıyla gündemdeki yerini korumaktadır.
  (dartanyan27, 04.10.2009 22:09 )
 3. çüküne güvenen bir ex ekşi yazarı, böyle cips kola eşliğinde falan pembe pijamalarla entryleri okunup en kral komediden alınan zevkin doruklarına çıkılabilir. kezbanları aşagılaması, sevişgen kızlar her seydir, diğerleri çürük domatestir tavırları falan gayet eğlenceli. ayol adam o kadar popülerki tiryakisi oluyorsunuz okurken. zaten entrylerde aynı sadece yer farklı ha birde pozisyon. ah allahım böyle er kişilerde varmıymış be deyip, cennette verilecek nuriler konumuna bile sokulabilir bu adam yazdığı orgarzm hikayeleriyle. ekşide cıkan dava muhabbeti ve sözlükte cinsel taciz hedesinden sonra yokoluverdi. fanlarını üzdü, erotik hikaye severlerin canını acıttı, ergenleri göçürdü...
  (miss cizbiz, 04.10.2009 22:55 )
 4. uludağ sözlük'e geçmiştir 9 aylık çaylaklık cezasından sonra.
  (gurkus, 11.10.2009 12:02 )
 5. authorizm.com sitesinde kendisini şu şekilde tanımlayan zat-ı troll:  ---alinti---
  author kim lan?

  on üç yıldır çok sık şekilde bu soruyla karşılaşıyorum. eline bir modem alıp internete girip de bir iki tartışma sitesi, forum, sosyal ağ dolaşan her ana kuzusu oğlan, her babasının biricik prensesi hanımkızyevrüceğizimiz bu soruyu sorarken buluyor kendini: author kim lan?
  o yüzden kısaca tanıtıyorum kendimi.

  arsız, edepsiz, ezbersiz, kuralsız, çapkın, serseri ve kadın düşkünü bir adamım.

  yani, çoğunuzun hayat boyu olmak istediği, olmak için kıçını yırttığı modelin tam tersiyim. toplumun alkışını, aferinini almak için değil, evrenin sırlarını, yaşamın gizemlerini, aşkın büyüsünü, kadınların kokusunu, mutluluğun coşkusunu, özgürlüğün sonsuzluğunu arayan bir adamım.

  parmaklarınıza takıp birbirinize gösterdiğiniz alyanslarınız; kolunuza takıp arkadaşlarınıza hava attığınız sevgilileriniz; konu komşuya prensesliğinizi ilan etmek için düzenlediğiniz gösterişli düğünleriniz; bir an önce yaşamak için kıçınızı yırttığınız evlilikleriniz hiç ilgimi çekmiyor.

  dolayısıyla tekrar kısa bir tanım yapmak ve "kim lan bu author?" sorusuna tekrar cevap vermek gerkirse: author, annenizin damat olarak istemeyeceği adamdır, salak yavruceklerim benim.
  -aaaay, inanamıyoruuaaam, ne kadar terbiyesssiizz bir adammışsıııan. bence seni bi kız eskiden çok üzmüüüaaaş, o yüzden böyle olmuşsuaaaan. eğer doğru bir adam olsaydın doğru kızlarla karşılaşırdın, o zaman da mutlu bir adam olu...

  -[çat!: osmanlı tokadı efekti]

  -aaaah, ne vuruyos...

  -[çut!]

  -aaaah, vurmasana be many...

  -[çat!]

  -ühühühühühühüüü. aaaanneeee!

  [çut!]
  ---alinti---

  (dartanyan27, 20.06.2010 20:44 ~ 20:45)
 6. bu yazısı dikkatimi çekmiştir:


  sözlükte mesajlariniz okunuyor mu?


  evet, hepinizin sık sık kendinize sorduğu bir soru bu değil mi?

  dijital bir ortamda, sitenin kodlarına sahip olan bir kişi, doğal olarak kullanıcıların tüm mesajlarını da okuyabilir. eğer programcının yetki verdiği başka yöneticiler varsa, onlar da okuyabilir.

  lakin, site yöneticilerinin "zorunlu teknik problemler" dışında insanların mesajlarını okuması hem etik açıdan yanlış, hem de yasalarca yasak olmasına rağmen, bir çoğu asosyal, şizoid, takıntılı programcı çocuklar tarafından kodlanmış, ve daha da beter ana kuzusu, psikopat ergen abazanlar tarafından modere edilen sözlüklerde, mesajlarınızın okunmaması mümkün müdür?

  işte bu sorunun cevabını bulmak için geçen dönemlerde ilginç bir deney yapmıştım.

  bir arkadaşımın neredeyse hiç kullanmadığı hesabından benim hesabıma, alevli, arzu dolu, seks düşkünü üstelik de sarışın, mavi gözlü selvi boylu, yirmilik bir kızdan geliyormuş gibi alev alev seksi mesajlar atmaya başladık.

  bir kaç gün sonra da bu "fake" hanımkızımızın, bana gelip sevişmekten çok mutlu kaldığını, benim adımı andıkça çok azdığını, etrafta bulduğu her erkekle beni hayal ederek seviştiğini, ona güzel sözler, etkileyici nazik cümleler yazan her erkekle tavşan gibi patır patır sevişmeye başladığını, istanbul'da tek başına kaldığı öğrenci evini bir seks cenetine çevirdiğini anlatmaya başlamasını sağladık. kızımız bir yandan bana "sik beni author," misali alev alev mesajlar atarken bir yandan da içini döküp, seks bağımlısı oldum, hiç durmadan, bulduğum her erkekle sevişmek istiyorum itirafları yapıyordu.

  ve bilin bakalım ne oldu?

  birkaç gün sonra moderatörlerimiz hanımkızımıza ufak ufak çapkın mesajlar atmaya başladı.

  aktif olmayan, ortalıkta yazıp çizmeyen, kendini göstermeyen, bana şehvetli mesajlar atmaktan başka bi aktivetsi olmayan bu kızımız bi anda moderatörlerin gözdesi oluverdi.

  yetmedi, moderasyonun, yönetimin arkadaşı, kankası olan adamlar da, sıcak, samimi, anlayışlı, nazik birer "adam gibi adam" tavırlarıyla, kızımıza seneler önce yazdığı üç beş satır yazı için tebrikler gönderip, konu açmaya, sohbet açmaya giriştiler.

  şimdi söyleyin bana, mesajlarınız okunuyor mu sizce?

  sadece okunmakla kalmayıp, sağa sola, arkadaş sohbetlerine, içki masalarına da konu ediliyor mu acaba?

  sözlükçülerin o çok sevdiği, "yemek yediğin kaba tükürmek" deyiminin tam karşılığı işte budur.
  (sayding gimbir, 26.06.2010 03:08 ~ 9:15)
 7. author:21 santim adlı bi e-romanı bulunan , kültürlü seks hikayecisi , kadın düşkünü.

  şurdan ulaşabilirsiniz : www.author21.com/
  (odalist, 26.06.2010 14:21 )